Giorgio Armani

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–16 z 136 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 136 wyników

Giorgio Armani perfumy, które podbiły świat

Giorgio Armani tą znana marka perfum tam z marka, która w przypadku kobiet, jak i mężczyzn dostarcza naprawdę niewiarygodny zapachów bardzo mocna wpływających na odczucia jednej i drugiej płci. Oczywiście samo nazwisko Armani wiąże się nie tylko z tymi cudownymi nutami zapachowymi, ale również z modą, od której tak naprawdę wszystko się zaczęło. Dlatego też w poniższym artykule przyjrzymy się nieco bliżej tej marce, jak i poznamy kilka kultowych zapachów dla pań i panów, które warto mieć w swojej toaletce. Zapraszamy do lektury.

Giorgio Armani historia skrócona

Giorgio Armani co mężczyzna urodzony w 1934 roku we Włoszech, który przede wszystkim znany jest jako najznakomitszy projektant mody, a także współzałożyciel przedsiębiorstwa Giorgio Armani. Przez wiele pierwszych lat swego życia błąkał się od pracy do pracy, nie do końca wiedząc, czym chce się zająć i dopiero jego zajęcie jako projektant mody dla domów modowych spowodowała, że rozwinął w sobie pasję to piękna i ubrania. Wraz z wiekiem zaczął rozwijać swoje imperium, dostarczając na rynek najlepszych i najpiękniejszych, a czasem niepowtarzalnych okazów modowych zyskują sławę na całym świecie. Wraz ze swoim rozwojem ubrań, do linii męskiej i damskiej zaczęły dołączać różne akcesoria w tym bielizny, kostiumy kąpielowe, czy też także perfumy, które zostało sprzedane w porozumieniu z koncernem L’Oréal. W ten oto sposób się wspaniała droga do poznania nieziemskich zapachów chcesz na dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Giorgio Armani to marka sama w sobie i nie trzeba dużo mówić i też widząc je na półce sklepowej, od razu wiemy, że stykamy się z ekskluzywną perfumą.

Niepowtarzalne nuty zapachowe dla kobiet

Oczywiście Giorgio Armani wypuścił szereg perfum dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wśród tej pierwszej grupy na największą uwagę zasługuje seria Si. Giorgio Armani Si to woda perfumowana, która zachwyci Was w swoim niepowtarzalnym urokiem. Wśród licznych nut wyróżniamy między innymi pieprzy, gruszkę, różę, drewno cedrowe, czy wanilią. Oprócz tego możemy także odczuć tu odrobinę jaśminu. Całość zamyka swojej niewielkiej buteleczce prawdziwą namiętność kobiety niezależnej. Odnajdujemy tutaj również bardzo mocno wolę siłę, jak i prawdziwego ducha. Si jest to odpowiedź na potrzeby kobiety. W efekcie tego każda dama powinna ją posiadać.

Innym również znanym damskim zapachem jest Armani Code Femme. Tutaj również spotykamy się z wodą perfumowaną, która daje nam oryginalne zapachy w połączeniu z kwiatowymi nutami. Weźcie tego możemy wyróżnić między innymi wanilię, miód, jaśmin i pomarańczę. Całość jest pełną energię do życia. Ponadto zawiera w sobie odrobinę elegancji, jak i tajemniczości. I sposób też obszyć się cudownej niebieskiej pociągający w buteleczce, której została zamknięta owa perfuma. Można więc określić, że dostajemy tutaj niezapomniane przeżycie, do którego chętnie będziesz wracać.

Na koniec pozostała nam serem My Way. My Way to woda perfumowana występująca w wersji podstawowej jak i intense. Tutaj stykamy się między innymi z bergamotką, jaśminem, czy też wanilią, a także drewnem cedrowym, a całość ma bardziej charakter kwiatowy. Została ona skierowana dla nowej generacji kobiet, która chce odkrywać siebie, podróżować po świecie, poznawać nowych ludzi i być nowoczesną osobą. Ta innowacyjna perfuma wyróżnia się także możliwością napełniania flakonu, co z pewnością przychyla się do bycia ekologicznym.

Perfumy Giorgio Armani dla mężczyzn

Oczywiście dla panów również został przygotowany szereg interesujących zapachów. Jeden z najbardziej klasycznych jest Acqua di gio pour Homme, która oferuje w sobie nieco akwatyczne perfumy. Odnajdujemy tutaj między innymi mandarynkę, rozmaryn i frezję, a także liczne kwiatowo-owocowe aromaty. Ten urokliwy skład daje naprawdę potężną kompozycję o pełnym intensywnym morskim zapachu, który w pełni zdefiniuje cię jako prawdziwego mężczyznę. Perfuma ta jest pełna emocji, wolności, a także współczesności. Nie pozwala ona na nudę, dając nam zarówno świeżość, jak i nowoczesność. Jeżeli więc poszukujesz intensywnie zapachów, które podkreślają głębię i wolność prawdziwego ciebie to z pewnością odnajdziesz się w tym zapachu.
Kolejnym równie ciekawym rozwiązaniem są perfumy Armani Code Home. Tutaj stykamy się z orientalnym perfumami. W nich dominuje mandarynka i gałka muszkatołowa. Całość jest przepełniona różnymi esencjami tworzącymi razem harmonijny zapach. Te korzenne, świeże perfumy będą emanowały radością do życia i chęcią do podbicia świata. Całość jest bardzo wszechstronna i unikalna, a jej urok podkreśla złota, piękna buteleczka, w jakiej zostały zamknięte perfumy.

Czas na podsumowanie — perfumy Giorgio Armani

Dostajemy tutaj naprawdę interesujące perfumy, które wyróżniają się na tle innych zapachów. Giorgio Armani od pierwszych prób kiedy tylko rozpoczął swoją przygodę z modą, udowodniał, że jest wyjątkowy pod wieloma względami i zadbał o to, aby perfumy, które mają stanowić dodatek do jego piękny szat, również były takie. Dlatego też chcemy tutaj uzyskać naprawdę niepowtarzalne kompozycje wyjątkowe zarówno pod kątem zapachów, jak i wygląd buteleczki to koniecznie trzeba przyjrzeć się bliżej tej marce. Gwarantujemy niepowtarzalność doznań i pełnią uroku, której nigdzie indziej nie odnajdziesz.