Mleczka do opalania

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Mleczko do opalania niezbędne na słońce. W naszej ofercie balsamy, kremy, filtry spf 50, spf 30, emulsje, produkty ochrony dla dzieci

Twarz, ciało w okresie letnim jest narażone na mocne słońce. Choć zdarza się, że w trakcie przebywania na słońcu możesz nie odczuwać, jak mocno pali, to wieczorem okazuje się, że jesteś czerwona jak rak. To nic innego jak poparzenie słoneczne, przed którym należy się chronić. Dlatego, by opalanie było przyjemnością i by spędzać na plaży, nad morzem, jeziorem czy basem dużo czasu, konieczny jest odpowiedni kosmetyk do opalania!

Szczególnie należy chronić skórę dzieci. Ich delikatna skóra szybko ulega poparzeniom, dlatego w okresie letnim dziecko najlepiej smarować zawsze, gdy spędza czas na dworze, a słońce mocno grzeje. Oszczędzisz mu cierpienia, a sobie nieprzespanej nocy. Kremy do opalania w formie mleczka to szeroka oferta naszej drogerii. Sprawdź nasze konkurencyjne ceny olejków i sprayów do opalania od najlepszych producentów.

Opalanie – jak reaguje nasza skóra, dlaczego konieczny jest filtr?

Ekspozycja na słońce jest bardzo przyjemna. Dostarcza ono witaminy D3, wprawia w dobry humor, sprawia, że skóra staje się zarumieniona. Działanie promieni słonecznych nie zawsze jednak kończy się dla człowieka pozytywnym wieczorem. Aby unikać poparzeń, niezbędny jest filtr!

W XIX wieku synonimem przynależności do wyższej klasy społecznej była biała cera. Dlatego kobiety chroniły się przed słońcem. Obecnie opalona skóra uznawana jest za bardziej atrakcyjną. Kojarzy się ze zdrowiem, witalnością, młodością i pięknem. Nic więc dziwnego, że plaże w okresie letnim są przepełnione.

Opalenizna jest wynikiem reakcji ochronnej organizmu na słońce. Podobnie się ma sytuacja, gdy korzystasz z solarium. W odpowiedzi na promieniowanie uv, melanocyty, komórki zawarte w skórze produkują melaninę i to ona odpowiada za brązową barwę skóry po opalaniu.

Nadmierna ekspozycja na słońce nie jest zdrowa dla twarzy i ciała. Przed działaniem słońca należy się chronić. Bo o ile faktycznie dostarcza ono cennej witaminy D i wprawia w dobry nastrój, to nadmierne opalanie, bez stosowania filtrów, może przynieść negatywne skutki.

Mleczko do opalania – wygodna formuła, skuteczna ochrona, ładna opalenizna

Błędne jest myślenie, że stosując filtry nie opalisz się. Jeśli właściwie dobierzesz filtry do potrzeb swojego ciała i temperatury za oknem, to nie tylko unikniesz poparzeń, ale również opalisz się. Stosując filtry opalasz się bezpieczniej. Co ma znaczenie między innymi podczas wyjazdów latem na wakacje. Jeśli spalisz się pierwszego dnia, to już w kolejnych nie wyjdziesz na słońce. Lepiej dla twojej skóry jest opalać się powoli i przede wszystkim stosując balsamy do opalania.

Mleczka to popularna ochrona przeciwsłoneczna, dzięki której ustrzeżesz siebie i rodzinę od oparzeń. Wybór wśród kosmetyków do opalania jest duży: pianki, spraye, kremy, olejki. Część oferty stanowią również kosmetyki po opalaniu, o których również warto pomyśleć, gdy wyjeżdżasz na wakacje bądź weekend nad wodę.

Mleczka są często wybieranym kosmetykiem, bo mają wiele zalet:

 • gładka konsystencja,
 • szybka aplikacja,
 • szybko się wchłaniają,
 • zapewniają ochronę od najwyższej,
 • mogą być stosowane u dzieci (w zależności od kosmetyku),
 • dostępne (w naszej drogerii) są również mleczka hipoalergiczne, do skóry
 • wrażliwej, wegańskie,
 • nawilżają, chronią przed utratą wody, zapobiegają nadmiernej suchości skóry,
 • chronią przed podrażnieniami.

Zazwyczaj stanowią ochronę przed uvb, ale też część przed uva. Mleczka są bezpieczne do stosowania zarówno na twarzy jak i na całym ciele. Ich ogromną zaletą jest łatwość rozsmarowania i przyjemna konsystencja. W naszym sklepie kupisz mleczka dla dorosłych, dla dzieci i dla niemowląt, w konkurencyjnych cenach.

Jakie kosmetyki do opalania z filtrem są najlepsze?

Jednym z najważniejszych parametrów przy wyborze filtrów jest fototyp, czyli karnacja skóry. Osoby o jasnej karnacji przebywając na słońcu powinny sięgnąć po wyższe filtry niż osoby o ciemniejszej karnacji, aby zapobiec poparzeniom słonecznym. Filtr należy dopasować do swojej skóry, biorąc pod uwagę również inne aspekty, jak to czy skóra jest wrażliwa bądź występują problemy skórne.

Najlepsze kosmetyki do opalania, zapewniają optymalną ochronę podczas przebywania na świeżym powietrzu. A przy regularnym bywaniu na słońcu również piękną opaleniznę. W naszej ofercie znajdziesz mleczka od najlepszych producentów kosmetyków do opalania. Takie marki jak: Dax Sun, Lirene, Bielenda, Lancaster, Ziaja, Garnier.

Aby wybrać dobry kosmetyk weź również pod uwagę:

 • co ma w środku (czy są to składniki przyjazne człowiekowi),
 • trwałość,
 • odporność na kąpiele,
 • czy nawilża.

Ważną kwestią jest rodzaj ochrony, jaką zapewnia mleczko. Od tego zależeć będzie bezpieczna ekspozycja na słońce. Dla małych dzieci, niemowląt, osób o jasnej karnacji poleca się najwyższe filtry. U nas kupisz je w dobrej cenie.

Ultralekkie emulsje do opalania uvb, uva, wysoka i niska ochrona przeciwsłoneczna

Jeśli nie chcesz zobaczyć czerwonych poparzeń wieczorem, koniecznie zaopatrz się w skuteczne, specjalne mleczko do opalania. W naszej ofercie znajdziesz mleczka spf 50, skierowane do niemowląt i dzieci oraz do osób o skórze wrażliwej, a także dla każdego, kto oczekuje od kosmetyku najwyższej ochrony przeciwsłonecznej. W naszej drogerii kupisz nie tylko większy filtr, lecz również inne: spf 30, spf 20, spf 15. Z nimi możesz uzyskać bezpieczny, brązowy kolor i co ważne nie będziesz wyglądać jak rak!

Poparzenia są nieestetyczne i niebezpieczne dla skóry, dlatego w najbardziej słoneczne dni w roku, filtry warto stosować nie tylko na plaży, ale również wychodząc na spacer czy gdy decydujesz się uprawiać sport. Choć w momencie opalania, biegania czy spaceru podczas palącego słońca nie odczuwasz i nie widzisz, jak zmienia się kolor skóry, to wszystko wychodzi po kilku godzinach. Dlatego nie zapominaj o filtrach latem.

Jeśli nie chcesz cierpieć po opalaniu i uszczuplić swojego konta wydatkami na leczenie poparzeń, zainwestuj w dobre mleczko!