Koszyk

Dostawa i metody płatności

Dostawa i metody płatności

Dostawa

Szanowni klienci, dostawa towarów jest ograniczona do terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz jest realizowana na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
Wysyłka realizowana jest do 2 dni roboczych – licząc od dnia opłacenia zamówienia. Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną czas realizacji wysyłki może się wydłużyć.

Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:

1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 • Kurier InPost: 0zł (zamówienia od 199zł);
 • Kurier InPost: 16,49zł (zamówienia do 199zł);
 • Kurier InPost za pobraniem: 23,99zł;

2. Dostarczone do paczkomatu.

 • Paczkomat InPost: 0zł (zamówienia od 199zł);
 • Paczkomat InPost: 12,99zł (zamówienia do 199zł);

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało od nas wysłane jak najszybciej. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami: sklep@louma.pl.

Metody płatności

 1. Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT, cła oraz inne opłaty.
 2. Klient może wybrać następujące metody płatności:
  • przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  • gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja Zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia i skompletowaniu Zamówienia);
  • płatność elektroniczna (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu agenta rozliczeniowego o dokonaniu płatności przez Klienta, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po skompletowaniu Zamówienia).

Dane do przelewu bankowego metodą tradycyjną:

Odbiorca: Perfumeria Louma.pl – Adrian Tokarski
Numer konta: 75 2490 0005 0000 4530 8226 8312
Tytuł przelewu: (Tu wpisz numer zamówienia).